Naturalne suplementy diety, witaminy i minerały

Naturalne suplementy diety są skoncentrowanym źródłem witamin, składników mineralnych i innych substancji będących niezastąpionym uzupełnieniem codziennej diety. Przyjmowanie naturalnych suplementów okazuje się konieczne zwłaszcza wtedy, kiedy prowadzimy nieregularny tryb życia, a nasza dieta jest uboga w pełnowartościowe składniki odżywcze i nie dostarcza wystarczającej dawki witamin. Poprzez odpowiednią suplementację możemy uzupełnić niedobory witamin, które w konsekwencji mogą prowadzić do licznych problemów zdrowotnych. Suplementy sprzedawane są bez recepty, ponieważ mają niższą dawkę substancji czynnych. Można je kupić nie tylko w aptekach, ale również w sklepach ze zdrową żywnością. Suplementy najczęściej występują w postaci kapsułek, tabletek lub w formie proszku.

Włączając do diety produkty suplementowane należy zastanowić się, na jakie składniki odżywcze aktualnie nasz organizm ma zapotrzebowanie. Witamina D3 odpowiada za zdrowe kości i zęby. Najczęściej jej niedobór spowodowany jest brakiem słońca, dlatego witamina D w okresie jesienno-zimowym naturalnie w organizmie praktycznie w ogóle się nie wytwarza. Jej niedobór może prowadzić do osłabienia kości, długotrwałego uczuciu zmęczenia, a nawet depresji. Naturalny wapń z muszli ostryg z K2 i D3, który znajdą Państwo w naszej ofercie pomoże utrzymać prawidłowy poziom witamin D i K w organizmie przez cały rok.

Preparaty chelatowane uzupełniają deficyty pierwiastków w organizmie, chronią przed przedawkowaniem suplementów oraz posiadają szereg właściwości prozdrowotnych. Chelatowany magnez wzbogacony o witaminę B6 z naszej oferty pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu, dba o funkcjonowanie naszego układu nerwowego oraz wpływa na zdrowe kości i zęby.

W naszym sklepie ze zdrową żywnością Naturalnie Zdrowe znajdą Państwo również inne suplementy witaminowe wspomagające zdrowy tryb życia, takie jak: spirulinę w tabletkach, Witaminę B12, Witaminę D3 i K2 Forte, Acerolę. Wszystkie suplementy dostępne w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu oraz bardzo dobrze przyswajalne.

Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów
Produkt dodany do porównania