Kategoria: Płatki i wiórki

Aktywne filtry

Płatki i wiórki

Orzechy i bakalie w formie wiórków lub płatków to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają sposobów na zdrowe oraz szybkie posiłki. Tak przygotowane produkty są niemniej wartościowe od tych serwowanych w całości, a przy tym są o wiele łatwiejsze w obróbce!

Nawet jeśli kupujemy już łuskane orzechy, przed dodaniem ich do owsianki czy jogurtu musimy je posiekać lub rozdrobnić w inny sposób. Z wiórkami i płatkami nie ma tego problemu! A co najlepsze, mają praktycznie tyle samo wartości odżywczych, co całe bakalie. Pamiętaj jednak, żeby przed zakupem płatków lub wiórków orzechowych sprawdzać ich skład, ponieważ producenci często lubią dodawać do niego niepotrzebne składniki.

Jak stosować płatki i wiórki?

Jak stosować wiórki i płatki? Jak już wspomnieliśmy, będą one doskonałym dodatkiem do owsianki, jogurtu czy pożywnego koktajlu. Są to jednak produkty bardzo uniwersalne i sprawdzą się nie tylko jako dodatek do śniadania czy szybka przekąska. Uniwersalne w smaku płatki migdałowe będą idealnym dodatkiem do sałatki - zarówno owocowej, jak i wytrawnej, można urozmaicić nimi panierkę, a także zdrowe (a także mniej zdrowe ;)) wypieki! 

Wiórki kokosowe z kolei to także produkt niezastąpiony w kuchni. Świetnie spisuje się jako dodatek do deserów, ale również dań obiadowych, zwłaszcza potraw kuchni orientalnej. Z wiórków kokosowych możemy przygotować również domowe mleko kokosowe, a nawet mąkę. Zarówno płatki migdałowe, jak i wiórki kokosowe będą ciekawym uzupełnieniem codziennych przepisów, a dodatkowo pomogą wprowadzić do diety wysokiej jakości zdrowe tłuszcze i cenne składniki odżywcze.

Płatki i wiórki dostępne w naszej ofercie

Zarówno płatki, jak i wiórki dostępne w naszej ofercie są nie tylko smaczne, lecz również zdrowe. Wybierając produkty do naszego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na to, by ich składy były wolne od dodatku szkodliwych oraz po prostu zbędnych substancji. Dlatego w naszych płatkach i wiórkach nie znajdziesz konserwantów, polepszaczy smaku czy niekorzystnej dla zdrowia siarki. Co więcej, cena naszych produktów jest wyjątkowo przystępna!

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło