CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY CZDA 1kg Powiększ

CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNYBezpłatna dostawa już od 199 zł!

Wybierz wielkość opakowania:

 • 1 kg

  6,80 zł

 • 5 kg

  24,80 zł

 • 10 kg

  49,50 zł

Chlorek magnezu stanowi jedno z najlepszych źródeł niezbędnego dla nas magnezu. Chlorek dostępny w naszej ofercie występuje pod postacią płatków. Cechuje się dzięki temu bardzo dobrą rozpuszczalnością i przyswajalnością. Należy podkreślić, że niedobory magnezu mogą powodować poważne powikłania zdrowotne. Należą do nich problemy z pracą układu mięśniowego takie jak skurcze, ale też kołatania serca i bezsenność, która wynika z obciążenia układ nerwowego. Przyczyną braków magnezu może być zła dieta, ale pierwiastek ten wypłukiwany jest szybciej w przypadku spożywania dużej ilości kawy, herbaty czy alkoholu. Jego poziom obniża też stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Chlorek magnezu jest przeznaczony głównie do użytku zewnętrznego. Najlepszym zażywać go poprzez kąpiel z dodatkiem 1-2 szklanek soli. Warto zaznaczyć, że w pierwszych momentach po kontakcie z wodą na skórze może wystąpić uczucie ciepła czy mrowienia. Powinno jednak szybko ustąpić. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać – kąpiel z użyciem chlorku magnezu złagodzi stres i zapewni głęboki sen tego samego dnia.

Nasz chlorek magnezu posiada postać płatków, które łatwo rozpuszczają się w wodzie. Zawiera dwa pierwiastki: chlor i magnez, niezwykle istotne z punktu widzenia funkcjonowania i komfortu życia człowieka. Szczególnie niedobór magnezu powoduje często obserwowane objawy w postaci:

 • skurczów mięśni
 • drgania powiek
 • kołatania serca
 • pobudzenia i bezsenności

Jak stosować chlorek magnezu?

Do wanny wypełnionej wodą dodaj 1-2 szklanki chlorku magnezu, dokładnie wymieszaj. Nie dodawaj innych środków do kąpieli.W pierwszych momentach kąpieli może wystąpić uczucie ciepła, czy pieczenia, które powinno szybko ustąpić.

Wzór chemiczny: MgCl2 x 6H2O

Postać: płatki

Gatunek: farmaceutyczny

Nr CAS: 7791-18-6

Nr WE: 232-094-6

Skład: 100% Chlorek Magnezu

Masa netto: 1kg

 

W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające gluten, sezam, wszelkie orzechy

data przydatności , kraj pochodzenia i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu

przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu

opakowanie może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru

PRODUCENT :

NATURALNIE ZDROWE

Barbara Bućko

05-420 Józefów

ul Matejki 4

Napisz opinię

28 - liczba produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

czytaj na blogu

Produkt dodany do porównania