CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY

6,80 zł
Brutto
CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY CZDA 1kg

CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY

Bezpłatna dostawa już od 199zł

6,80 zł
Brutto

Nie ma punktów za ten produkt.


Chlorek magnezu stanowi jedno z najlepszych źródeł niezbędnego dla nas magnezu. Chlorek dostępny w naszej ofercie występuje pod postacią płatków. Cechuje się dzięki temu bardzo dobrą rozpuszczalnością i przyswajalnością. Należy podkreślić, że niedobory magnezu mogą powodować poważne powikłania zdrowotne. Należą do nich problemy z pracą układu mięśniowego takie jak skurcze, ale też kołatania serca i bezsenność, która wynika z obciążenia układ nerwowego. Przyczyną braków magnezu może być zła dieta, ale pierwiastek ten wypłukiwany jest szybciej w przypadku spożywania dużej ilości kawy, herbaty czy alkoholu. Jego poziom obniża też stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

Chlorek magnezu jest przeznaczony głównie do użytku zewnętrznego. Najlepszym zażywać go poprzez kąpiel z dodatkiem 1-2 szklanek soli. Warto zaznaczyć, że w pierwszych momentach po kontakcie z wodą na skórze może wystąpić uczucie ciepła czy mrowienia. Powinno jednak szybko ustąpić. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać – kąpiel z użyciem chlorku magnezu złagodzi stres i zapewni głęboki sen tego samego dnia.

Nasz chlorek magnezu posiada postać płatków, które łatwo rozpuszczają się w wodzie. Zawiera dwa pierwiastki: chlor i magnez, niezwykle istotne z punktu widzenia funkcjonowania i komfortu życia człowieka. Szczególnie niedobór magnezu powoduje często obserwowane objawy w postaci:

  • skurczów mięśni
  • drgania powiek
  • kołatania serca
  • pobudzenia i bezsenności

Jak stosować chlorek magnezu?

Do wanny wypełnionej wodą dodaj 1-2 szklanki chlorku magnezu, dokładnie wymieszaj. Nie dodawaj innych środków do kąpieli.W pierwszych momentach kąpieli może wystąpić uczucie ciepła, czy pieczenia, które powinno szybko ustąpić.

Wzór chemiczny: MgCl2 x 6H2O

Postać: płatki

Gatunek: farmaceutyczny

Nr CAS: 7791-18-6

Nr WE: 232-094-6

Skład: 100% Chlorek Magnezu

Masa netto: 1kg

 

W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające gluten, sezam, wszelkie orzechy

data przydatności , kraj pochodzenia i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu

przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu

opakowanie może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru

PRODUCENT :

NATURALNIE ZDROWE

Barbara Bućko

05-420 Józefów

ul Matejki 4

E187

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Czytaj Na Blogu

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło