Jabłczan magnezu 140mg z b6 100 vege caps

jabłczan magnezu aliness

Jabłczan magnezu 140mg z b6 100 vege caps

Bezpłatna dostawa już od 199zł

39,90 zł
Brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych.


Magnez jest jednym z najważniejszych dla nas pierwiastków - jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Bierze udział w wielu procesach i odgrywa ważną rolę w pracy najważniejszych układów w tym nerwowego. Z tego powodu niezwykle istotne jest, by każdego dnia zapewnić odpowiednią ilość tego pierwiastka w naszej diecie.

Jabłczan magnezu - co to jest?

Jabłczan magnezu to organiczna forma magnezu składająca się z kwasu jabłkowego i magnezu. Czy takie połączenie ma znaczenie? Tak i to duże. Forma organiczna tego związku oznacza, że mamy do czynienia w pełni naturalnym i łatwo przyswajalnym środkiem. Kwas jabłkowy jest obecny w naszych komórkach i bierze udział w syntezie ATP, czyli mówiąc prościej, w produkowaniu energii. W połączeniu z magnezem, który jest niezastąpiony w niwelowaniu skutków zmęczenia, otrzymujemy preparat, który nie tylko zmniejszy objawy wyczerpania fizycznego i psychicznego, ale przy okazji w krótkim czasie podniesie nasz poziom energii.

Warto podkreślić, że jabłczan magnezu jest formą porównywalną do cytrynianu magnezu. Oba cechują się najwyższym stopniem przyswajalności i wchłanialności. Cytrynian może cechować się wydłużonym działaniem, a jabłczan krótszą, ale większą intensywnością. Jednak różnice mogą być marginalne i w obu przypadkach osiągane rezultaty będą praktycznie identyczne. W takich wypadkach bardziej istotna będzie faktyczna zawartość magnezu w danych suplemencie.

Magnez - niezastąpiony pierwiastek

Magnez jest niezastąpionym pierwiastkiem i jego niedobory objawiają się wieloma dolegliwościami zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Co więcej, magnez ulega dość łatwemu “wypłukiwaniu” z organizmu i na zmniejszenie jego zawartości mogą wpływać spożywane w nadmiarze kawa, alkohol, ale również nieodpowiednia dieta i stres, czyli wszystko, co towarzyszy nam w zabieganym, codziennym życiu.

Czym zatem mogą objawiać się braki magnezu? Przede wszystkim szybko odczuwalne będzie ciągnące się chroniczne zmęczenie, brak koncentracji i problemy z pamięcią. U osób aktywnych fizycznie pogorszy się wydajność i odczuwalna będzie gorsza praca mięśni. Do tego dojdzie kiepska jakość snu, a co za tym idzie zła regeneracja, która dodatkowo odbije się na mięśniach.

Warto też podkreślić, że mięśnie to również serce i również jego kondycja może się pogorszyć, a osłabiony układ krwionośny to już poważne zagrożenie dla naszego zdrowia.
Pogorszeniu ulegnie również wygląd zewnętrzny - widoczne to będzie po zmęczonej skórze, łamliwych paznokciach i matowych włosach.

Jak widać, magnez jest pierwiastkiem absolutnie niezbędnym i jego odpowiednia suplementacja wydaje się kluczowa. Warto zadbać w pierwszej kolejności odpowiednią dietę i przy okazji postawić na sprawdzone preparaty o wysokiej przyswajalności takie jak Aliness Jabłczan Magnezu 140 mg. Już dwie kapsułki zapewniają pokrycie 75% zapotrzebowania na magnez, co gwarantuje utrzymanie odpowiedniego poziomu pierwiastka każdego dnia.

Skład: magnez (jabłczan magnezu), witamina B6, otoczka kapsułki (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Składniki1 kapsułka2 kapsułki

Jabłczan

magnezu

820 mg1640 mg
W tym magnez140 mg280 mg
Witamina B65 mg10 mg

Zawartość opakowania: 100 kapsułek vege

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 lub 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Producent: Medicaline, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew


E1961

Aby móc dodać opinię, musisz się zalogować i zakupić ten produkt.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło