Zamówienia wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych.

UWAGA! Ze względu na stan epidemiczny w kraju - brak możliwości płatności gotówką przy odbiorach osobistych w siedzibie firmy!

DROŻDŻE SUCHE 125 g Powiększ

DROŻDŻE SUCHE 125 g


Bezpłatna dostawa już od 249 zł!

14,50 zł

Głównym zadaniem, za które odpowiadają drożdże piekarskie, to wyrastanie ciasta i spulchnianie wypieków. Pod tym względem drożdże suszone to świetna alternatywa dla drożdży tradycyjnych. Wbrew obiegowym opiniom, drożdże suszone instant działają tak samo, jak tradycyjne i pozwalają osiągać takie same rezultaty, jak te robione ze świeżymi. Dotyczy to również cięższych i bardziej zbitych wypieków, gdzie ciasto zawiera dodatkowe obciążenie np. w postaci pestek.

Drożdże suszone to przede wszystkim wygoda i oszczędności. Drożdże instant dodajemy bezpośrednio do mąki, co oznacza, że nie jest już potrzebne przygotowaniu rozczynu, który wielu osobom, szczególnie początkującym, sprawia trudności. Drożdże suszone są wielokrotnie silniejsze i stabilniejsze niż drożdże tradycyjne. Na 1 kg mąki wystarczy tylko 7-9 g drożdży instant. Pozostała część przepisu pozostaje bez zmian i wypiek przygotowujemy tak samo, jak z drożdżami świeżymi. Suche drożdże nadają się wszystkich typów ciasta: do pizzy, do chlebów oraz ciast drożdżowych.

Drożdże suszone instant to również praktyczne ułatwienie w kuchni. Nie trzeba ich przechowywać w lodówce, a mała torebeczka zajmuje znacznie mniej miejsca niż porcja świeżych drożdży. Nie bez znaczenia jest też data przydatności do spożycia – w przypadku drożdży instant jest to wielokrotnie dłuższy termin dający spokój na wiele miesięcy. Należy oczywiście pamiętać o przechowywaniu drożdży bez dostępu do tlenu, gdyż szybko będą tracić swoją moc. Pomocne w tym będzie wygodne strunowe zamknięcie, w jakie wyposażone są nasze torebki.

Wielokrotnie silniejsze i stabilniejsze od zwykłych drożdży. Do spulchnienia 1 kg mąki wystarczy 7-9g. Doskonale nadają się do pizzy , chlebów oraz ciast drożdżowych.
Pamiętaj , że najlepszą metodą zastosowania drożdży do wypieków jest przygotowanie odpowiedniego rozczynu czyli podmłody. Po otwarciu opakowania przechowuj drożdże bez dostępu tlenu a nie będą
szybko tracić swojej mocy.
masa netto : 125g
 
W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające: gluten, sezam, różne orzechy
Data przydatności i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu.
Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu.
Opakowanie i kraj pochodzenia może różnić się w zależności od partii towaru.

PRODUCENT:

NATURALNIE ZDROWE Barbara Bućko 05-420 Józefów ul. Matejki 4

Oceń 
2020-06-25

Drożdże suszone

Bardzo dobre drożdże suszone od Naturalnie Zdrowe. Idealne do przygotowania pizzy czy ciast drożdżowych. Polecam.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  DROŻDŻE SUCHE 125 g

  DROŻDŻE SUCHE 125 g

  6 - liczba produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  czytaj na blogu

  Produkt dodany do porównania