DROŻDŻE SUCHE 125 g

DROŻDŻE SUCHE 125 g

DROŻDŻE SUCHE 125 g

Bezpłatna dostawa już od 199zł

14,90 zł
Brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.


Głównym zadaniem, za które odpowiadają drożdże piekarskie, to wyrastanie ciasta i spulchnianie wypieków. Pod tym względem drożdże suszone to świetna alternatywa dla drożdży tradycyjnych. Wbrew obiegowym opiniom, drożdże suszone instant działają tak samo, jak tradycyjne i pozwalają osiągać takie same rezultaty, jak te robione ze świeżymi. Dotyczy to również cięższych i bardziej zbitych wypieków, gdzie ciasto zawiera dodatkowe obciążenie np. w postaci pestek.

Drożdże suszone to przede wszystkim wygoda i oszczędności. Drożdże instant dodajemy bezpośrednio do mąki, co oznacza, że nie jest już potrzebne przygotowaniu rozczynu, który wielu osobom, szczególnie początkującym, sprawia trudności. Drożdże suszone są wielokrotnie silniejsze i stabilniejsze niż drożdże tradycyjne. Na 1 kg mąki wystarczy tylko 7-9 g drożdży instant. Pozostała część przepisu pozostaje bez zmian i wypiek przygotowujemy tak samo, jak z drożdżami świeżymi. Suche drożdże nadają się wszystkich typów ciasta: do pizzy, do chlebów oraz ciast drożdżowych.

Drożdże suszone instant to również praktyczne ułatwienie w kuchni. Nie trzeba ich przechowywać w lodówce, a mała torebeczka zajmuje znacznie mniej miejsca niż porcja świeżych drożdży. Nie bez znaczenia jest też data przydatności do spożycia – w przypadku drożdży instant jest to wielokrotnie dłuższy termin dający spokój na wiele miesięcy. Należy oczywiście pamiętać o przechowywaniu drożdży bez dostępu do tlenu, gdyż szybko będą tracić swoją moc. Pomocne w tym będzie wygodne strunowe zamknięcie, w jakie wyposażone są nasze torebki.

 
W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające: gluten, sezam, różne orzechy
Data przydatności i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu.
Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu.
Opakowanie i kraj pochodzenia może różnić się w zależności od partii towaru.

PRODUCENT:

NATURALNIE ZDROWE Barbara Bućko 05-420 Józefów ul. Matejki 4

E1009

Aby móc dodać opinię, musisz się zalogować i zakupić ten produkt.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Czytaj Na Blogu

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło