Zamówienia wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych.

UWAGA! Ze względu na stan epidemiczny w kraju - brak możliwości płatności gotówką przy odbiorach osobistych w siedzibie firmy!

WITAMINA C Lewoskrętna Kwas L-askorbinowy CZDA 1kg Powiększ

Witamina C (Kwas L-askorbinowy) 1kgBezpłatna dostawa już od 249 zł!

35,99 zł

Skład

100% Witamina C (kwas L-askorbinowy) 1000g

Właściwości witaminy C (kwasu L-askorbinowego)

Witamina C wchodzi w skład witamin rozpuszczalnych w wodzie. Posiada ona charakter kwasowy i może tworzyć sole takie jak np. askorbinian sodu. Wzmacnia istotnie działanie innych antyoksydantów witaminowych. takich jak witaminy A i E. Posiada właściwości redukcyjne dzięki czemu między innymi bierze udział w powstawianiu kolagenu. Innym ważnym czynnikiem funkcjonalnym witaminy C jest ochrona tkanki mózgowej przed niedokrwieniem. Wspomaga funkcje immunologiczne organizmu człowieka oraz przyswajanie żelaza.

Zastosowanie witaminy C (kwasu L-askorbinowego)

Ze względu na swoje właściwości witamina C znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, kosmetyce i przemyśle spożywczym. Zapewne niemal w każdej domowej apteczce znajdziemy ją jako środek wspomagający w trakcie przeziębień, lub stosowany zapobiegawczo przed ich wystąpieniem. Nieoczekiwanym i zaskakującym zastosowaniem witaminy C kwasu L-askorbinowego okazało się użycie jej jako środka zapobiegającego przed zielenieniem wody w basenach przydomowych.

Informacja o alergenach: w zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające: gluten, sezam, orzeszki ziemne, inne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Kraj pochodzenia: Chiny

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie produktu: może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru

Termin przydatności do spożycia: data znajduje się na opakowaniu 

 

Napisz opinię

9 - liczba produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

czytaj na blogu

Produkt dodany do porównania