KWAS KWASEK CYTRYNOWY CZDA 1kg Powiększ

KWAS (KWASEK) CYTRYNOWY


Bezpłatna dostawa już od 199 zł!

Wybierz wielkość opakowania:

 • 1 kg

  19,80 zł

 • 5 kg

  89,80 zł

KWAS CYTRYNOWY

Najprostszym i jednocześnie najbardziej znanym sposobem jego zastosowania, jest pasta, którą otrzymujemy po zmieszaniu kilku łyżek proszku i niewielkiej ilości wody. Powstały w ten sposób roztwór, wspaniale sprawdza się jako odkamieniacz. Nałożenie jej na np.zabrudzony kran i pozostawienie na ok. 5 minut, pozwala na bezproblemowe usunięcie brudu i kamienia powstałego z wody. Dzięki kwaskowi cytrynowemu, możemy również pozbyć się kamienia z czajnika czy ekspresy do kawy. W przypadku tego pierwszego, wystarczy dodać do wody 3 - 4 łyżek proszku i zagotować wodę. Odczekać niespełna 30 minut. Po tym czasie czajnik należy dokładnie wypłukać i przynajmniej dwa razy przegotować.

Oczywiście, nie są to jedyne możliwości zastosowania kwasku domowego w naszym domu. kwas cytrynowy posiada również walory odświeżające. Rozpuszczony w wodzie, zastępuje preparaty chemiczne, pozwalając na dokładnie wyczyszczenie i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu i osadów z filiżanek i kubków po kawie i herbacie, również z armatury łazienkowej.

Zastosowanie kwasku cytrynowego, jest o wiele szersze. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu, odkamienieniu i usuwaniu nieprzyjemnych zapachów z pralek, zmywarek i wspomnianych wyżej ekspresów do kawy. Niezastąpiony również w czyszczeniu kuchni i łazienki. 

 

Sposób użycia: 

Czyszczenie pralki/zmywarki - wsypać 2 łyżki stołowe do szufladki na proszek i ustawić na pracę w temp 50 - 60 stopni. 

Ekspres do kawy - Wsypać 2 łyżeczki do pojemnika z wodą i włączyć. Proces powtórzyć płucząc samą wodą.

Kwasek cytrynowy NIE NADAJE SIĘ do czyszczenia aluminiowych elementów!

Użycie w naszych domach kwasku cytrynowego, to nie tylko sposób na ekologiczne sprzątanie, ale i minimalizacja kosztów, zawiązanych z zakupem znanych i drogich preparatów chemicznych.

 

Oceń 
2020-06-17

Kwasek cytrynowy

Kwasek cytrynowy marki Naturalnie Zdrowie sprawdza się w moim domu w 100%. Jako środek czyszczący jest niezastąpiony!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KWAS (KWASEK) CYTRYNOWY

  KWAS (KWASEK) CYTRYNOWY

  11 - liczba produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do porównania