Węgiel aktywny CWZ22 250g Powiększ

Węgiel aktywny CWZ22 250g Naturalnie ZdroweBezpłatna dostawa już od 199 zł!

14,90 zł

Węgiel aktywny - ekologicznie i zdrowo

Węgiel aktywny znany też jako węgiel aktywowany to pozyskiwana z drzew liściastych substancja służąca przede wszystkim do odkażania ran, ale też do zwalczania dolegliwości żołądkowych oraz do uzdatniania wody. Takie zastosowanie zawdzięcza przede wszystkim doskonałym właściwościom adsorbcji. Oznacza to, że węgiel aktywny jest w stanie bardzo dobrze pochłaniać zapachy w samochodach lub toksyny w przewodzie pokarmowym człowieka.

Dodatkowymi zaletami węgla aktywnego są nietoksyczność, niska koszt wytworzenia, a także łatwa utylizacja zużytego surowca. To wszystko sprawia, że można go traktować jako produkt ekologiczny, który nie wpływa destrukcyjnie na środowisko. 

Węgiel aktywny na co dzień

Zastosowanie węgla aktywnego jest bardzo szerokie zarówno w przemyśle jak i w życiu codziennym. Najbardziej popularnym wykorzystaniem jest leczenie różnego rodzaju dolegliwości układu pokarmowego. Biegunki, wzdęcia i niestrawności, ale również zatrucia lekami, toksynami i bakteriami – na to wszystko pomoże węgiel aktywny. Wspomoże też trawienie po tłustych posiłkach. 

Poza tym węglem aktywnym można również odkażać rany, a nawet używać go w przypadłościach skórnych jak trądzik czy przetłuszczające się włosy. Węgiel aktywny jest też obecny w domowych filtrach do uzdatniania wody, gdzie odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń. 

Wzór chemiczny: C

Postać: ciało stałe

Numer CAS : 7440-44-0

Numer WE : 231-153-3

Masa netto: 250g

W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające gluten, sezam, wszelkie orzechy. Data przydatności, kraj pochodzenia i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu. Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu. Opakowanie może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru.

PRODUCENT: NATURALNIE ZDROWE Barbara Bućko 05-420 Józefów ul Matejki 4

Napisz opinię

11 - liczba produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania