Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi obecnie do 3 dni roboczych.

Rabat

Pierzga pszczela Powiększ

Pierzga pszczela


Bezpłatna dostawa już od 249 zł!

Wybierz wielkość opakowania:

 • 250 g

  77,90 zł

  88,90 zł

 • 500 g

  147,00 zł

  158,00 zł

 • 1 kg

  268,00 zł

  279,00 zł

Czym jest pierzga pszczela?

Pierzga pszczela to sfermentowany pyłek kwiatowy zmieszany z miodem i śliną pszczół. W jej składzie znajduje się także kwas mlekowy. Wytwarzany jest przez pszczoły. Dzięki czemu jest w pełni naturalnym produktem. W jakiej postaci występuje pierzga pszczela? Sklep Naturalnie Zdrowe oferuje pierzgę w postaci twardych granulek. Pierzga pszczela 1 kg dostępna jest w opakowaniu będącym sporym zapasem tego bogatego w wiele witamin i składników mineralnych produktu.

Jak spożywać pierzgę pszczelą?

Pierzga jest o wiele twardsza niż pyłek kwiatowy, z tego powodu warto wcześniej namoczyć ją w wodzie. Świetnie nadaje się do owsianek, jaglanek czy koktajli. Pierzga pszczela wytwarzana przez pszczoły doskonale smakuje z miodem. W ten sposób neutralizuje się jej charakterystyczny, lekko kwaskowy smak. Pierzgi pszczelej możesz użyć także do przygotowania domowej maseczki. Jest ona wykorzystywana w wielu naturalnych kosmetykach zarówno do twarzy, jak i włosów.

Pierzga pszczela – naturalne źródło zdrowia

Pierzga pszczela jest doskonałym uzupełnieniem diety. Zawiera dużą ilość witamin i składników mineralnych, dzięki czemu zmniejsza ich niedobory w organizmie. Jest wartościowsza niż pyłek kwiatowy z powodu obecności kwasu mlekowego. Jeśli masz problemy z układem pokarmowym, pierzga pszczela przywróci jego prawidłową pracę – ułatwi trawienie i wypróżnianie.Ponadto pierzga jest dobrym źródłem witaminy A, dzięki czemu wpływa pozytywnie na wzrok. Z miodem będzie idealnym remedium na przeziębienie, dzięki obecności witaminy C. Pierzgi pszczelej użyjesz także do pielęgnacji skóry. Wchodzące w jej skład krzem, siarka i biotyna pomogą wzmocnić także Twoje włosy i paznokcie.

W zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające: gluten, sezam, różne orzechy.

Data przydatności i numer partii towaru znajdują się na opakowaniu. Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i chłodnym miejscu. Opakowanie może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru.

Producent: Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko

Oceń 
2020-06-25

Zastosowanie pierzgi

Pszczela pierzga od Naturalnie Zdrowe to doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Dodaję ją do owsianek i koktajli. Pychota!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Pierzga pszczela

  Pierzga pszczela

  3 - liczba produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do porównania