Tarczyca bajkalska (korzeń) 500g Powiększ

Tarczyca bajkalska (korzeń) 500g68,90 zł

Tarczyca Bajkalska (korzeń)

Tarczyca bajkalska (bajkalina) to roślina od wieków ceniona w medycynie tradycyjnej Dalekiego Wschodu. W ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność również w Polsce. Jej korzeń zawiera wiele wartościowych składników cenionych przez sympatyków ziół i zdrowego stylu życia.

Skład

100% korzeń tarczycy bajkalskiej najwyższej jakości (cięty).


Właściwości korzenia tarczycy bajkalskiej

Dzięki zawartości licznych flawonoidów ta wyjątkowa roślina wpływa pozytywnie zarówno na umysł, jak i na ciało. Korzeń tarczycy bajkalskiej działa uspokajająco, antystresowo oraz ułatwia zasypianie w stanach podwyższonego napięcia. Ma również dobroczynny wpływ na prawidłową pracę serca oraz pomaga w łagodzeniu objawów alergii skórnej.


Zastosowanie korzenia tarczycy bajkalskiej

Najpopularniejszą formą stosowania korzenia tarczycy bajkalskiej jest sporządzenie z niego naparu. Aby powstał odwar należy zalać 200 ml wody 3 g rozdrobnionego korzenia i gotować przez około 5 minut (po upływie 20-30 minut napój jest gotowy do picia).

Informacja o alergenach: w zakładzie wykorzystywane są surowce zawierające: gluten, sezam, orzeszki ziemne, inne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Kraj pochodzenia: Chiny

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie produktu: może różnić się wyglądem w zależności od partii towaru

Termin przydatności do spożycia: data znajduje się na opakowaniu

Napisz opinię

29 - liczba produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania