Maślan Sodu 550mg 100kaps VEGE Powiększ

Maślan Sodu 550mg 100kaps VEGE


Bezpłatna dostawa już od 199 zł!

32,90 zł

Maślan sodu – ulga dla jelit

Częste bóle brzucha, wzdęcia i biegunki to powszechne objawy zespołu jelita drażliwego. Jest to jedna z najczęściej występujących chorób przewodu pokarmowego - szacuje się, że schorzenie może dotyczyć nawet 20% populacji. Co więcej, mimo dużej dokuczliwości, wiele osób nie zgłasza się z tymi problemami do lekarza z powodu niskiej świadomości. Trzeba jednak pamiętać, że wymienione wyżej symptomy to nie wszystko. Zaniedbywanie jelit to prosta droga do wielu innych schorzeń i ogólnego osłabienia organizmu,  a nawet do zmian psychicznych takich jak zaburzenia osobowości czy depresja. W takich sytuacjach warto sięgnąć po sprawdzony preparat wzmacniający kondycję jelit – maślan sodu.

Maślan sodu – działanie

Maślan sodu, zwany również kwasem masłowym, jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego - stanowi fundament energetyczny dla nabłonka jelit. W zdrowym organizmie jest produkowany w okrężnicy, jednak różne schorzenia mogą znacząco redukować jego ilość i powodować niedobory. To z kolei prowadzi do stanów zapalnych czy chorób jak IBS. Według badań dostarczanie odpowiedniej ilości maślanu sodu w diecie oraz suplementacja potrafi przynieść wymierne efekty nawet po miesiącu stosowania. W efekcie w niedługim czasie następuje odczuwalne zmniejszenie bólów brzucha i poprawa regularności wypróżniania.

Maślan sodu – stosowanie

Kwas masłowy w codziennej diecie obecny jest, chociażby w wielu produktach mlecznych – maśle, jogurtach i twardych serach. Dobrym źródłem są również wszelkie kiszonki. Warto jednak mieć też pod ręką maślan sodu w postaci suplementu. Wysokiej jakości preparat dostępny w Naturalnie Zdrowe pokrywa w całości dzienne zapotrzebowanie i może być przyjmowany przez osoby na dietach wegańskich i wegetariańskich. Opakowanie wystarcza na 50 dni.

Składniki (1 kapsułka)

Maślan sodu550 mg
w tym kwas masłowy170 mg

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią. Terminy przydatności do użycia znajdują się na każdym opakowaniu jednostkowym.

Producent:

MEDICALINE

OSTRÓWIEC 150

05-480 KARCZEW

Oceń 
2020-05-29

Maślan sodu Aliness

Maślan sodu zakupiony od Naturalnie Zdrowe działa rewelacyjnie. Moje dolegliwości bólowe brzucha zdecydowanie się zmniejszyły. Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Maślan Sodu 550mg 100kaps VEGE

  Maślan Sodu 550mg 100kaps VEGE

  24 - liczba produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do porównania