Kamień do pizzy i chleba z łopatką okrągły 33x33cm Powiększ

Kamień do pieczenia pizzy i chleba z łopatką okrągły śr.33cm

Liczba punktów lojalnościowych za produkt: 5 . Suma punktów za Twój koszytk to: 5 Punkty te mogą być zamienione na bon o wartości 1,00 zł.


Szybka wysyłka w ciągu 24h
Dostawa kurierem za 11,99 zł (szczegóły)
Bezpłatny zwrot do 14 dni

58,90 zł

Jest to kamień ceramiczny, okrągły, o średnicy 33cm, przeznaczony do umieszczenia w piekarniku, a służący do domowego wypieku pizzy oraz chleba. Dodatkowo do kamienia, dołączona jest odpowiednio duża drewniana łopatka.

Kamień do pizzy i chleba - jak najlepiej wykorzystywać ?

Warto wiedzieć, że aby w warunkach domowych (piekarnik) uzyskać zbliżony efekt wypiekowy do tego z profesjonalnej piekarni - musimy osiągnąć stabilną temperaturę wewnątrz piekarnika. Każde otwarcie powoduje wychładzanie, a dodatkowym mankamentem jest brak mocnego źródła ciepła od spodu piekarnika.

Rozwiązaniem jest kamień do pizzy i chleba, który podczas rozgrzewania piekarnika "chłonie jak gąbka" oraz niejako magazynuje energię cieplną. Po ułożeniu na nim naszej pizzy czy chleba oddaje równomiernie i odpowiednio długo ciepło, które ze względu na bezpośredni kontakt z wypiekiem powoduje właściwą porowatość miękiszu oraz chrupkość i wybarwienie skórki.

Kamień zawsze musi być rozgrzany i dopiero wówczas kładziemy na nim nasz chleb czy pizzę do wypieku. Nigdy nie układamy wypieków na zimnym kamieniu.

Napisz opinię

Kamień do pieczenia pizzy i chleba z łopatką okrągły śr.33cm

Kamień do pieczenia pizzy i chleba z łopatką okrągły śr.33cm

6 - liczba produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania