Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi obecnie do 3 dni roboczych.

Kamień do pizzy i chleba z łopatką okrągły 33x33cm Powiększ

Kamień do pizzy i chleba okrągły 33 cm z nożykiem


Bezpłatna dostawa już od 249 zł!

58,90 zł

Jest to kamień ceramiczny, okrągły, o średnicy 33cm, przeznaczony do umieszczenia w piekarniku, a służący do domowego wypieku pizzy oraz chleba.

Kamień do pizzy i chleba - jak najlepiej wykorzystywać ?

Warto wiedzieć, że aby w warunkach domowych (piekarnik) uzyskać zbliżony efekt wypiekowy do tego z profesjonalnej piekarni - musimy osiągnąć stabilną temperaturę wewnątrz piekarnika. Każde otwarcie powoduje wychładzanie, a dodatkowym mankamentem jest brak mocnego źródła ciepła od spodu piekarnika.

Rozwiązaniem jest kamień do pizzy i chleba, który podczas rozgrzewania piekarnika "chłonie jak gąbka" oraz niejako magazynuje energię cieplną. Po ułożeniu na nim naszej pizzy czy chleba oddaje równomiernie i odpowiednio długo ciepło, które ze względu na bezpośredni kontakt z wypiekiem powoduje właściwą porowatość miękiszu oraz chrupkość i wybarwienie skórki.

Kamień zawsze musi być rozgrzany i dopiero wówczas kładziemy na nim nasz chleb czy pizzę do wypieku. Nigdy nie układamy wypieków na zimnym kamieniu.

Oceń 
2020-07-20

Funkcjonalne zastosowanie kamienia do pizzy

Solidny kamień do pieczenia pizzy i chleba od Naturalnie Zdrowe. Doskonale sprawdza się przy pieczeniu domowej pizzy. Polecam!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  6 - liczba produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  czytaj na blogu

  Produkt dodany do porównania