Kamień do pizzy i chleba okrągły 33 cm z nożykiem

97,90 zł
Brutto
Kamień do pizzy i chleba z łopatką okrągły 33x33cm

Kamień do pizzy i chleba okrągły 33 cm z nożykiem

Bezpłatna dostawa już od 199zł

97,90 zł
Brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


Jest to kamień ceramiczny, okrągły, o średnicy 33cm, przeznaczony do umieszczenia w piekarniku, a służący do domowego wypieku pizzy oraz chleba.

Kamień do pizzy i chleba - jak najlepiej wykorzystywać ?

Warto wiedzieć, że aby w warunkach domowych (piekarnik) uzyskać zbliżony efekt wypiekowy do tego z profesjonalnej piekarni - musimy osiągnąć stabilną temperaturę wewnątrz piekarnika. Każde otwarcie powoduje wychładzanie, a dodatkowym mankamentem jest brak mocnego źródła ciepła od spodu piekarnika.

Rozwiązaniem jest kamień do pizzy i chleba, który podczas rozgrzewania piekarnika "chłonie jak gąbka" oraz niejako magazynuje energię cieplną. Po ułożeniu na nim naszej pizzy czy chleba oddaje równomiernie i odpowiednio długo ciepło, które ze względu na bezpośredni kontakt z wypiekiem powoduje właściwą porowatość miękiszu oraz chrupkość i wybarwienie skórki.

Kamień zawsze musi być rozgrzany i dopiero wówczas kładziemy na nim nasz chleb czy pizzę do wypieku. Nigdy nie układamy wypieków na zimnym kamieniu.

E502

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Czytaj Na Blogu

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło