Kamień do pizzy i chleba okrągły 33 cm z nożykiem

Kamień do pizzy i chleba z łopatką okrągły 33x33cm

Kamień do pizzy i chleba okrągły 33 cm z nożykiem

Bezpłatna dostawa już od 199zł

97,90 zł
Brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


Jest to kamień ceramiczny, okrągły, o średnicy 33cm, przeznaczony do umieszczenia w piekarniku, a służący do domowego wypieku pizzy oraz chleba.

Kamień do pizzy i chleba - jak najlepiej wykorzystywać ?

Warto wiedzieć, że aby w warunkach domowych (piekarnik) uzyskać zbliżony efekt wypiekowy do tego z profesjonalnej piekarni - musimy osiągnąć stabilną temperaturę wewnątrz piekarnika. Każde otwarcie powoduje wychładzanie, a dodatkowym mankamentem jest brak mocnego źródła ciepła od spodu piekarnika.

Rozwiązaniem jest kamień do pizzy i chleba, który podczas rozgrzewania piekarnika "chłonie jak gąbka" oraz niejako magazynuje energię cieplną. Po ułożeniu na nim naszej pizzy czy chleba oddaje równomiernie i odpowiednio długo ciepło, które ze względu na bezpośredni kontakt z wypiekiem powoduje właściwą porowatość miękiszu oraz chrupkość i wybarwienie skórki.

Kamień zawsze musi być rozgrzany i dopiero wówczas kładziemy na nim nasz chleb czy pizzę do wypieku. Nigdy nie układamy wypieków na zimnym kamieniu.

E502

Aby móc dodać opinię, musisz się zalogować.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Czytaj Na Blogu

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło