Kategoria: Minerały i witaminy CZDA

Aktywne filtry

Minerały i witaminy CZDA

Tajemniczy skrót CZDA przy nazwach takich produktów, jak soda oczyszczona czy witamina C może wyglądać podejrzanie. W rzeczywistości ta nazwa używana jest do określania czystości substancji. Produkty oznaczone jako CZDA to najczystsze wyroby tego typu dostępne na rynku, co oznacza, że kupując sodę czy kwas L askorbinowy CZDA, kupują Państwo preparat w jego najlepszej postaci.

Dlaczego warto kupić produkty CZDA?

W Naturalnie Zdrowe znajdą Państwo bogaty wybór produktów CZDA. W naszej ofercie mamy naturalne minerały i naturalne witaminy, a także niezastąpioną w gospodarstwie domowym sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy oraz słynącą z właściwości zdrowotnych sól Epsom. Kwas askorbinowy oraz L askorbinowy, czyli witamina C, przydadzą się w domowej apteczce, ale nie tylko! Witaminę C w tej postaci można wykorzystać również do przygotowania domowych kosmetyków, doskonale sprawdza się również jako środek pozwalający utrzymać przejrzystość wody w przydomowym basenie. Przy użyciu naszej sody oczyszczonej można stworzyć pyszne wypieki, a także przygotować domowe środki czyszczące czy odświeżacze powietrza. Sól Epsom z kolei, dodana do kąpieli, ma zbawienny wpływ na skórę problematyczną.

Kupując nasze produkty CZDA nie tylko mogą Państwo zaoszczędzić na sklepowych wyrobach, ale dodatkowo wyeliminować ze swojego życia szkodliwą chemię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą witamin i minerałów CZDA!

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło