Kategoria: Krótkie terminy przydatności

page not found error

Ups... coś poszło nie tak

Garść przydatnych linków:

Marnowanie żywności to ogromny problem we współczesnym świecie. Statystyczny Polak wyrzuca rocznie prawie ćwierć tony żywności – w koszu swój żywot kończy połowa kupowanego pieczywa i jedna trzecia owoców oraz warzyw. To olbrzymie straty i wymierne koszty, których można uniknąć – nie tylko finansowe, ale przede wszystkim środowiskowe.

Jako firma, której bliskie są wartości ekologiczne i pojęcie „zero waste”, chcemy promować redukcję marnowania i strat żywności. Stąd też pomysł na tę kategorię – KRÓTKIE TERMINY PRZYDATNOŚCI. Jak sama nazwa wskazuje, produkty które będziemy umieszczać w tej kategorii, mają zdecydowanie krótszą datę przydatności do spożycia niż ma to miejsce zazwyczaj. Oczywiście starając się zachęcić do zakupu produktów z krótkimi terminami przydatności do spożycia, posiadają one analogicznie niższą cenę sprzedaży. Jeśli zatem masz pewność, że zakupiony towar dasz radę zużyć w bliskiej perspektywie czasowej – kup produkt z krótkim terminem. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale również przyczynisz się do budowania zrównoważonego środowiska.

Produkty dostępne w kategorii KRÓTKIE TERMINY PRZYDATNOŚCI nie są w żadnym razie gorszym jakościowo towarem. Są identyczne z produktami z pełnymi terminami, a jedyna różnica to zbliżająca się data zdatności do spożycia, która w praktyce będzie wynosiła od kilkunastu dni do kilku tygodni – w zależności od produktu. Jednocześnie zaznaczamy, że zakupione w tej kategorii produkty nie podlegają reklamacji z tytułu krótkiego terminu.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło