Kategoria: Mieszanki chlebowe

Aktywne filtry

Mieszanki do wypieku chleba

Zapach świeżego chleba to jeden z najpiękniejszych aromatów, jakie można sobie wyobrazić. Raczej niewiele osób potrafi przejść obojętnie obok piekarni czy stoiska, z którego za nos łapie nas ta cudowna woń. Niestety, sklepowe wypieki bardzo często nie mogą pochwalić się zbyt wysoką jakością, a jeśli już znajdziemy naturalny chleb bez dodatków i ulepszaczy, jego cena zazwyczaj bywa zaporowa. Na szczęście przygotowanie własnego chleba jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać! Wystarczy zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości jakim jest mieszanka chlebowa.

Bogaty wybór ekologicznych mieszanek do wypieku chleba

Dostępne w naszej ofercie gotowe mieszanki chlebowe to kompozycje mąk oraz składników takich jak naturalny zakwas czy słody zbożowe, które są niezbędne do tego, żeby chleb pięknie wyrósł i smakował dokładnie tak, jak ten, który pamiętamy z dzieciństwa. Nie ma w nich za to rafinowanych cukrów, sztucznych barwników, konserwantów i substancji spulchniających. Naturalnie Zdrowe to sklep, w którym znajdą Państwo bogaty wybór mieszanek pozwalających na stworzenie własnych zdrowych i naturalnych wypieków. Ciasto chlebowe z naszych mieszanek można wypiekać w piekarnikach i w automatach. Instrukcje przygotowania chleba, zarówno dla piekarnika, jak i automatu, znajdują się na opakowaniach mąk. Do mieszanek został dodany naturalny suszony zakwas, dzięki czemu przygotowanie domowego chleba jest jeszcze prostsze!

Jakie chleby można przygotować z naszych mieszanek?

Z naszych mieszanek przygotują Państwo pyszny chleb staropolski, żytni litewski chleb słonecznikowy, doskonały dla zdrowia chleb orkiszowy oraz wiele innych wypieków. Nasza oferta mieszanek chlebowych jest tak bogata, że z pewnością każdy miłośnik domowych chlebów znajdzie w niej coś dla siebie.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło