Mieszanki chlebowe 
10 products

Gotowe mieszanki chlebowe sposobem na domowe pieczywo

Jeśli jesteście Państwo miłośnikami domowego chleba, na pewno przypadną Wam do gustu nasze mieszanki chlebowe. Są to kompozycje unikalnych, całkowicie naturalnych składników, w tym mąki, otrębów czy zakwasu, które pozwalają na samodzielne pieczenie chleba w warunkach domowych, bez odtwarzania skomplikowanych przepisów, które nie zawsze się udają.

Upieczenie własnego chleba przy użyciu oferowanych przez nas mieszanek jest banalnie proste. Nie wymaga poszukiwania właściwej receptury, zrobienia zakwasu i jego użycia. To rozwiązanie dla wszystkich osób, które preferują prostsze sposoby dla upieczenia chleba w automacie lub w zwyczajnym piekarniku. Mieszanki chlebowe do automatu są przygotowane tak, aby każdy z naszych klientów bez trudu mógł z nich skorzystać.

Nasze mieszanki chlebowe, które przygotowaliśmy dla Państwa, wyróżnia to, że są wykonane z całkowicie naturalnych składników, z wysokiej jakości mąki i naturalnych zakwasów. Produkty te po upieczeniu będą pełnowartościowe i niemalże niczym nie muszą się różnić od chleba wypieczonego w piekarni.

Oferujemy w naszym sklepie między innymi takie mieszanki chlebowe jak: chleb staropolski, chleb dobrodziej orkiszowy,chleb baltonowski,chleb litewski słonecznikowy,chleb wileński,chleb orkiszowy,chleb razowy,chleb wiejski, chleb pasterski czy chleb drwala.

Być może zechcecie Państwo cieszyć się znakomitym aromatem i wyśmienitym smakiem chleba wiejskiego polskiego. Można go upiec w piekarniku lub automacie do wypieku chleba. Mieszanka na chleb wiejski składa się z 45 proc. z mąki pszennej typ 750, w 40 proc. z mąki żytniej typ 720, 13,4 proc. naturalnego wysuszonego zakwasu żytniego oraz z dodatku soli.

Mąki chlebowe to podstawa wszystkich naszych mieszanek do wypieku chleba. Można je kupić także oddzielnie w naszym sklepie ze zdrową żywnością.

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów
Produkt dodany do porównania