Mąki 
36 products

Zdrowe mąki

Mąki z różnego rodzaju zbóż i nie tylko.

Mąka kojarzy nam się ze śnieżnobiałym produktem z żyta, pszenicy lub orkiszu, ale w naszym sklepie przekonacie się Państwo, że nie są to jedyne rodzaje mąk, z pomocą których możecie piec i gotować. Oferujemy szeroki wybór mąk zbożowych, z migdałów, amarantusa, a nawet z ciecierzycy czy karob.

Liczne zastosowania mąki czynią z niej produkt niezastąpiony. Możemy z niej przygotować kluski, ciasto na pierogi, wszelkiego rodzaju wypieki, w tym chleb, pieczywo, ciasta i ciasteczka. Mąkę stosujemy do zagęszczenia sosu lub zupy, do naleśników lub placków z owocami. To tylko jedne z wielu sposobów na wykorzystanie mąki w gotowaniu lub przygotowywaniu dań wytrawnych czy też słodkich.

Proponujemy Państwu w naszym sklepie ze zdrową żywnością wybór całkowicie naturalnych mąk, wytworzonych z wysokiej jakości składników. Warto zdecydować się na jedną z nich, ponieważ zyskujecie produkt, który wzbogaci Waszą kuchnię o cenne składniki odżywcze.

W kategorii mąki proponujemy:mąkę żytnią,mąkę pszenną - typ 500 niestabilizowaną i cukierniczą, mąkę ryżową,mąkę orkiszową - jasną i razową,mąkę żytnią chlebową,karob,mąkę z ciecierzycy, amarantusa,mąkę kokosową,gryczaną,sitkową - żytnią typu 1400,owsianą,jaglaną,razową żytnią czy też mąkę graham.

Na szczególną uwagę zasługują niespotykane na co dzień w sklepach mąki, w tym karob, mąka migdałowa oraz mąka kokosowa. Karob to mączka chleba świętojańskiego, będąca substytutem kakao. Może być stosowana jako zamiennik kakao przy produkcji czekolady. Mąka migdałowa z kolei jest jedną z najzdrowszych dostępnych mąk, z uwagi na zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Zdrowa żywność, jaką oferuje nasz sklep, to wysokiej jakości produkty, które mogą stać się podstawą diety dla całej Waszej rodziny.

Wyświetla 1 - 36 z 36 produktów
Produkt dodany do porównania