Zamówienia wysyłamy w terminie do 2 dni roboczych.

Miód naturalny– zdrowy i naturalny produkt pszczeli

Miód naturalny powstaje z nektaru zbieranego przez pszczoły. Do naszego sklepu trafia z pasieki, dzięki czemu jest w 100% naturalny. Miód dostępny w naszym asortymencie powstaje bez użycia roślin modyfikowanych genetycznie. Pozbawiony jest wszelkich zanieczyszczeń z wyjątkiem tych, które występują w miodzie naturalnie np. wosku czy drobin roślin. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości.

Dostępne są różne rodzaje miodów. Każdy z nich ma nieco inne właściwości. Sprawdzą się nie tylko w czasie przeziębienia. Charakteryzują się różnym kolorem i smakiem. Dzięki temu możesz dobrać miód, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Ważny jest również cel, do którego chcesz go użyć. W zależności od niego wybierzesz także miód o odpowiednim działaniu.  

Pszczoły oprócz miodu wytwarzają także inne produkty. Niektóre z nich znajdziesz w tej kategorii. Razem z miodem wpłyną na Twoje zdrowie i wzbogacą smak przygotowywanych potraw.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Słodki sposób na przeziębienie i nie tylko

Prawdziwy miód jest to produkt, który zawsze warto mieć pod ręką. Swoje właściwości zawdzięcza temu, że powstaje z roślin. To dzięki nim miody naturalne zawierają mnóstwo witamin i składników mineralnych. W zależności od rodzaju mogą różnić się nieco składem. Jednak każdy miód naturalny cieszy podniebienie słodkim smakiem. To sprawia, że jest zdrową alternatywą dla białego cukru. Miody z powodzeniem możesz dodać do napojów, wypieków, owsianek czy koktajli.

Miód naturalny sprawdzi się także w chorobie. Warto mieć jego zapas szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Kiedy złapie Cię przeziębienie, razem z wodą i imbirem pozwoli Ci szybciej wrócić do zdrowia. Miody naturalne bardzo dobrze łagodzą podrażnione gardło. Pomogą Ci zmniejszyć napady kaszlu. Wpływają także na szybszą regenerację skóry. Miodem warto więc smarować rany czy ugryzienia owadów.

Naturalny miód wykorzystasz także do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Działa nie tylko od wewnątrz, uzupełniając niedobory witamin i składników mineralnych. Miody z naszego sklepu możesz dodać również do domowych maseczek i peelingów.

Produkty pszczele najwyższej jakości

Produkty pszczele są naturalnym źródłem cennych substancji. Dzięki temu stanowią doskonałe uzupełnienie zdrowej diety. W tej kategorii znajdziesz miody naturalne dostarczane z pasieki. Są to produkty najwyższej jakości. Oferujemy jedynie prawdziwy miód powstały z nektaru roślin niemodyfikowanych genetycznie. Dzięki temu masz pewność, że nabywasz produkt zdrowy i w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Dostępne są różne rodzaje miodów. Wśród nich znajdziesz słodki i jasny miód lipowy czy ciemny miód gryczany cechujący się wieloma cennymi właściwościami. Jeśli szukasz miodu o wielu zastosowaniach i delikatnym smaku, zwróć uwagę na miód wielokwiatowy. Jest to uniwersalny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu także najmłodszym.

Miód naturalny to nie jest jedyny pszczeli wyrób, który możesz kupić w naszym sklepie. Jeśli cenisz swoje zdrowie, może zainteresować Cię między innymi pierzga pszczela. Ten pyłek kwiatowy cechuje się bogactwem witamin i składników mineralnych.

Produkt dodany do porównania