Przyprawy i zioła

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Przyprawy i zioła

Przyprawy i zioła to nieodłączna część potraw. Dodajemy je, by wzbogacić ich smak, zapach czy nawet wygląd. Ważne jest jednak, by wybierać te naturalne, których pochodzenie znamy.

Naturalne zioła i przyprawy dzielą się na trzy główne kategorie – ziołowe, warzywne i korzenne. Do ich produkcji wykorzystuje się różne części roślin – liście (np. czystek, czosnek niedźwiedzi), kwiaty (np. czarny bez, szafran), nasiona (np. czarnuszka, gorczyca, kardamon), korzenie (np. kurkuma, imbir), owoce (np. anyż, kminek) czy nawet korę (np. cynamon).

Czym są przyprawy naturalne?

Naturalne zioła i przyprawy to te, w skład których wchodzą wyłącznie składniki naturalne – zioła, warzywa i inne rośliny. Nie zawierają wzmacniaczy smaku, konserwantów ani sztucznych barwników. Jedynie to, co stworzyła matka natura.

Z kolei sól jest przyprawą pozyskiwaną z głębi ziemi lub w procesie odparowywania basenów wypełnionych wodą (sól morska). Można wyróżnić wiele rodzajów soli, jednak za najczystszą uznawana jest sól himalajska gruboziarnista. Zawiera ona mnóstwo składników mineralnych, których pozbawiona jest zwykła sól kuchenna.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło