Kategoria: Naturalne minerały

Aktywne filtry

Naturalne minerały – inwestycja w Twoje zdrowie

Minerały w tabletkach? Tajemnicze substancje z oznaczeniem CZDA? Czym są naturalne minerały i jakie są ich właściwości? Skrót CZDA występuje w przypadku grupy produktów, która jest wolna od toksycznych i szkodliwych dodatków. To preparaty w najlepszej dostępnej postaci, bezpieczne dla alergików, niemowląt, osób starszych oraz tych, którzy chorują na choroby przewlekłe.

Naturalne minerały i substancje są ważnym uzupełnieniem diety, a także skutecznym środkiem do pielęgnacji i sprzątania domu. Wiele z nich jest niezastąpionych w gospodarstwie domowym jako suplement diety, inne sprawdzą się, gdy chcesz w sposób bezpieczny posprzątać mieszkanie i pozbyć się zarazków.

Najpopularniejszy jest wodorowęglan sodu, czyli popularna soda. Ma zasadowy odczyn, wielu osobom pomaga więc na kłopoty ze zgagą. Możesz jej użyć do wypieków, gdyż zapewnia szybki wzrost ciasta i zastępuje gotowy proszek do pieczenia. To także uniwersalny środek czyszcząco-wybielający.

Inną substancją jest boraks (czteroboran sodu dziesięciowodny). To sól kwasu borowego o właściwościach antybakteryjnych, odkażających, czyszczących i wybielających. Znajdziesz ją w naturalnych proszkach, płynach do mycia i mleczkach do czyszczenia. Sztuczne minerały, tabletki i niekorzystnie wpływające na nasz organizm leki zastąpi siarczan magnezu, czyli tzw. sól gorzka.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z zamówieniem. Więcej w Polityce prywatności.

Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło