Bakalie

Aktywne filtry

Bakalie

Polecają je eksperci żywieniowi. Wiele osób urozmaica nimi swoją dietę. Ale czym tak właściwie są bakalie i które z produktów określanych mianem zdrowej żywności można do nich zaliczyć? Są to m.in. orzechy, suszone lub kandyzowane owoce oraz wiórki i płatki, na przykład wiórki kokosowe czy płatki migdałowe.

Dlaczego warto stosować w codziennej diecie bakalie? Argumentów za może być kilka. Niemal wszystkie bakalie suszone to cenne źródło błonnika, który może usprawniać pracę jelit. Rodzynki, których zapewne często używasz do ciast czy domowej granoli, bogate są w szereg pierwiastków, m.in. żelazo. Z kolei żurawina znana jest z tego, że może korzystnie wpływać na pracę układu moczowego.

Co szczególnie ważne dla osób, które przykładają wagę do jakości spożywanych suszonych owoców, bakalie dostępne w sklepie Naturalnie Zdrowe nie są siarkowane. Oznacza to, że nie zawierają szkodliwych sztucznych konserwantów. Kupując w naszym sklepie suszone morele, orzechy laskowe, orzechy nerkowca oraz inne pozycje, masz pewność, że wybierasz produkty wysokiej jakości.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto
Zaloguj się lub Zresetuj hasło